Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
C04 a:8/1/2018
Požadujeme vyučení v oboru výhodou, praxe podmínkou, nástup možný ihned, zájem o obor, spolehlivost.
Pracovní doba od 7.00 do 15.30 hod. Bližší informace u osobního pohovoru.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.
Volné místo automechanik pro lokalitu Frýdlant nad Ostravicí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANIK/ČKA KO: Josef Vojáček. mob. 608 444 545 Vyučení v oboru podmínkou, praxe vítaná. ŘP sk. B výhodou. Předem volat a domluvi si schůzku. Nástup možný ihned. Volné místo automechanik/čka pro lokalitu Vřesina.
Josef Vojáček Vřesina, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK C04 a:27/7/2018 Práce na HPP, jednosměnný provoz pondělí až pátek. Požadujeme: - vyučení v oboru, ŘP sk. B, praxi min. 2 roky, dobrou pracovní morálku a loajalitu. Nabízíme: - čestné jednání, nadstandardní platové podmínky, pracovní prostředí v ...
MZ CARS & service s.r.o. Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK A16 a:20/7/2018 Práce na HPP, pracovní doba pondělí až pátek od 7:00-16:00 hod. Pracovní náplň: - opravy osobních automobilů - řidič odtahové služby Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B, zodpovědnost, dobrou pracovní morálku - praxe není podmínkou, ...
MZ CARS & service s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit