Pracovník v sociálních službách

  • Jeseník

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 3.4.2017!!!
První kontakt písemný nebo telefonický!

Hledáme kolegu do pracovního týmu sociální služby Darmoděj z.ú. - Terénní program na pozici pracovník v sociálních službách. Jedná se o přímou práci s klienty 7 cílových skupin, terénní formou.
Sociální služba Darmoděj z.ú. - Terénní program má své zázemí ve městě Jeseníku.

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B
- flexibilitu, kreativitu, samostatnost, zodpovědnost
- ochotu učit se novým věcem a pracovat na sobě

Nabízíme:
- postupně možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- zázemí profesionální stabilní organizace
- zaměstnanecké výhody - příspěvky na ochranné pracovní pomůcky apod.

Způsob oslovení zaměstnavatele:
- telefonicky po-pá od 9:00 - 14:00hod, na čísle 775 039 589
- e-mailem: rozborilova@darmodej.cz
Volné místo pracovník v sociálních službách pro lokalitu Jeseník.