Obchodní manager

  • Terezín

Pracovní místo ( Obchodní manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SAITECH s.r.o., hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pracovní pozici Obchodní manager.

Popis pozice:
komplexní zpracování obchodních případů (prezentace, cenové nabídky, atd.),
Rozvoj obchodních vazeb s našimi klíčovými zákazníky, vyhledávání obchodních příležitostí.

Požadujeme: samostatnost, flexibilitu, min.SŠ vzdělání, orientaci v IT. Očekáváme dobré organizační a komunikační schopnosti, chuť pracovat a učit se novým věcem. Podmínkou je dobrá znalost práce na PC (MS Office, Outlook) , ŘP sk. B.

Nabízíme zajímavou, samostatnou, odbornou manažerskou pozici, dobré platové podmínky, služební vůz, firemní benefity (notebook, stravenky, mobilní tel., atd.), možnost dalšího profesního růstu.

První kontakt e-mailem: p.kubů@saitech.cz.
Volné místo obchodní manager pro lokalitu Terezín.