TECHNIK/ČKA NASTAVENÍ ELEKTRONOVÝCH MIKROSKOPŮ

  • Brno

Pracovní místo ( TECHNIK/ČKA NASTAVENÍ ELEKTRONOVÝCH MIKROSKOPŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na e-mail: eva.formanova@fei.com
Náplň práce:
Láká Vás stavět a testovat zařízení která pomáhají špičkovým vědcům z celého světa mimo jiné objevovat nové léky proti nemocem jako jsou rakovina, virus Zika nebo AIDS? FEI vyvíjí a vyrábí v Brně elektronové mikroskopy tvořící absolutní světovou špičku. Našim klientům tak pomáháme posouvat hranice lidského poznání.
Očekáváte od práce výzvu a zároveň i zábavu? Právě rozšiřujeme náš tým:
Seřízení, nastavení a testování elektronových mikroskopů
Řešení problémů v elektronice, softwaru a mechanice ve spolupráci s kolegy
Vedení elektronických záznamů o svěřeném elektronovém mikroskopu
Práce v čistých klimatizovaných prostorách s vakuovou technikou
Požadujeme:
Vhodné i pro absolventy
Nárok na na osvědčení dle vyhlášky 50 - podmínka!
Vzdělání SŠ/VŠ - ideálně elektro
Znalost práce na PC
AJ - orientace v technické dokumentaci psané v angličtině
Zájem a chuť pracovat
VŠE OSTATNÍ VÁS NAUČÍME
Výhodou je:
zkušenosti s oživováním elektronických modulů
Nabízíme:
Trošku jinou výrobu
Práci jen na jednu směnu
Flexibilní pracovní dobu - opravdu si můžete práci přizpůsobit
Téměř rodinné prostředí a fajn kolektiv
Jazykové kurzy zdarma
Spoustu zaměstnaneckých výhod (výhodný mobilní tarif pro Vás i Vaše blízké, vitamínový program, penzijní připojištění,...)
Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí zdarma nebo s výraznou slevou (např. turistické/poznávací výlety do hor a měst, plavání, sjíždění řek, běžky, vstupenky do divadla/na hvězdárnu, aj.)
Moderní pracovní prostředí v nově postavené budově
Volné místo technik/čka