Luděk Makový

Závozník, skladník

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
- vykládka uhlí po pásovém dopravníku
- úklid skladu, zabezpečení uhlí proti dešti přikrytím
- základní údržba mechanizace
Kontakt: e-mailem nebo telefonicky mezi 8. - 16. hodinou, nebo osobně na skladě v Nezvěsticích
MOŽNO I NA DOTACI!
Volné místo závozník, skladník pro lokalitu Nezvěstice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Závozník, skladník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Luděk Makový
Ulice: 9
Město: Nezvěstice
PSČ: 332 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Luděk Makový
E-mail: Luděk Makový
Telefon: +420 724 137 472(po-pá8-16h)

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Luděk Makový