REFERENT/-KA - OSOBNÍ DOKLADY A EVIDENCE OBYVATEL

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA - OSOBNÍ DOKLADY A EVIDENCE OBYVATEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA - OSOBNÍ DOKLADY A EVIDENCE OBYVATEL, odbor správní
- PP na dobu neurčitou, termín nástupu není stanovený
- Charakteristika pozice: vedení správních řízení dle správního řádu (zákon č. 500/2004 Sb.); provádění veškerých úkonů týkajících se osobních dokladů občanů a evidence obyvatel; provádění vybraných úkonů v základním registru RÚIAN; poskytování údajů z informačního systému evidence obyvatel; vedení spisové dokumentace písemností souvisejících s agendou oddělení; spolupráce při přípravě a realizaci voleb
- Platové zařazení: 8. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění

- Požadavky na uchazeče: SŠ vzdělání s maturitní zkouškou; zkouška odborné způsobilosti výhodou; praxe v aplikaci zákona č. 500/2004 Sb. (správní řád) výhodou; praxe ve veřejné správě a v oboru na úseku osobních dokladů a evidence osob a Ohlašovny výhodou; znalost legislativy (zákonů č. 500/2004 Sb.,133/2000 Sb., č. 328/1999 Sb., č. 329/1999 Sb. a č. 111/2009 Sb.) výhodou; znalost volebních zákonů a souvisejících předpisů a jejich aplikace v praxi výhodou; znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet); samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení; komunikační schopnosti, spolehlivost, odpovědnost; aktivní přístup k dalšímu vzdělávání

- Informace: Ing. Ľudmila Ducháčová, vedoucí odboru správního, tel.: 495 707 440
- Místo výkonu práce: Statutární město Hradec Králové
- Přihlášky podávejte pouze v písemné podobě se všemi potřebnými náležitostmi do 3. 2. 2017
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na ww