Dispečer/ka MKD

  • Šumperk

Pracovní místo ( Dispečer/ka MKD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: ÚSO s maturitou, obor logistika výhodou, praxe v kamionové dopravě min.1 rok, aktivní znalost AJ , aktivní znalost práce na PC - práce s databázemi přeprav, znalost dopravního trhu, znalost cenotvorby, , trestní bezúhonnost.
Schopnost samostatné i týmové práce, komunikativnost, umět řešit krizové situace a konflikty, analytické myšlení, loajálnost, odolnost vůči stresu.
Náplň práce: plánování a realizace přeprav, vytěžování firemních vozů, komunikace se zákazníky a řidiči, obchodní činnost.
Nástupní plat 25000Kč dle zkušeností a odbornosti.
V případě zájmu a za předpokladu splnění výše uvedených požadavků, zasílejte své žádosti s uvedením dané pozice a své životopisy na e-mail: miluse.vejchodova@ecopak.cz. Uchazeči splňující požadavky budou telefonicky případně elektronickou formou informováni.
Volné místo dispečer/ka mkd pro lokalitu Šumperk.