obchodní zástupce

  • Strakonice

Pracovní místo ( obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme do naší firmy RJ Enterprise s.r.o obchodního zástupce

Obchodník bude mít na starosti svěřené portfolio zákazníků, pečovat o stávající zákazníky společnosti a navazovat nové obchodní vztahy s potenciálem k uzavření nových kontraktů, dále doručování objednávek, práce s terminálem a inventuru. Hledáme člověka se zajímavou praxí, ale i klidně absolventy, které rádi zaškolíme a zaučíme v obchodní činnosti.
Plat je 16.000 Kč čistého + provize z obratu (při plněný klasických standartů a norem firmy)
Práce od PO-PA 7:30-16:00. Víkendy volné. Po zaškolení pracovní doba flexibilní.

Požadavky na uchazeče:
- výhodou zkušenost s prodejem
- příjemné vystupování
- komunikační a prezentační dovednosti
- orientace na výsledky
- sebeřízení, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Uchazeči nabízíme:
- zázemí společnosti
- HPP na dobu neurčitou
- motivující mzdové ohodnocení
- kvalitní nástroje k výkonu pracovní pozice
- automobil k služebním i soukromým účelům, mobil
- možnost dalšího profesního i odborného růstu
- systém firemních benefitů

- strukturovaný životopis zasílejte na rjenterprisesro@gmail.com
- kontaktní telefon 608 780 514
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Strakonice.