Vedoucí výroby

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ VÝROBY
POŽADUJEME: Min. SŠ technického směru. Pracovní zkušenost na vedoucí pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky. Aktivní znalost anglického jazyka pro denní komunikaci. Výborná znalost MS Office, znalost SAP výhodou. Výborné komunikační a organizační schopnosti
NÁPLŇ PRÁCE: Aktivní řízení výroby. Koordinace výrobních kapacit, stanovení priorit. Řízení procesu neustálého zlepšování a aplikace LEAN management. Vedení projektů a účast v projektových skupinách (transfery strojů, investice). Sestavování a plnění krátkodobých a dlouhodobých cílů. Sledování finančního rozpočtu, nákladů. Sledování KPI´s zaměstnanců, vyhodnocování a vylepšování efektivity. Stanovení a implementace strategie na zlepšení těchto ukazatelů. Motivace přímých podřízených. Řízení motivačního a vzdělávacího systému lidí ve výrobě. Zajištění bezpečnosti práce, dodržování norem, pracovních postupů. Komunikace napříč společností (kvalita, logistika, nákup, údržba, atd.)
NABÍZÍME: Motivující zaměstnanecké benefity (13. plat, bonusy/prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, závodní stravování, poukázky Flexi Pass, firemní akce)
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: peter.stanik@schott.com
Volné místo vedoucí výroby pro lokalitu Valašské Meziříčí.