Aplikační specialista v oboru molekulární biologie

  • Buštěhrad

Pracovní místo ( Aplikační specialista v oboru molekulární biologie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- technická a aplikační podpora zákazníků v oblasti produktů pro molekulární biologii
- aplikační podpora se zaměřením na life science produkty
- zavádění nových technologií a metod, instalace přístrojů a zaškolení zákazníků
- provádění odborných demonstrací, prezentace a účast na odborných seminářích a konferencích
- spolupráce při řešení týmových projektů
- péče o stávající zákazníky, pravidelný kontakt
- hledání nových obchodních příležitostí
- prezentace produktů a prodejních akcí ve svěřeném regionu
- péče o svěřené produkty a rozvoj trhu s těmito produkty
- tvorba obchodních nabídek

Požadujeme:
- VŠ vzdělání s přírodovědným zaměřením, komunikační dovednosti a obchodního ducha
- orientace v moderních metodách molekulární biologie
- zkušenost s NGS v praxi výhodou
- dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek
- zkušenost s obchodní činností výhodou
- ochota cestovat (především region Čechy)
- loajalita a smysl pro práci v kolektivu
- aktivní znalost AJ (slovem i písmem)
- uživatelská znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci na plný úvazek
- odborné zaškolení a pravidelné vzdělávání (i v zahraničí)
- telefon, notebook, služební vozidlo
- flexibilní přístup (práce v terénu, kanceláři a home-office)
- odpovídající platové podmínky (25-40tis dle zkušeností)
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat, kvartální odměny, stravenky, teambuildingové akce
- práci v příjemném a reprezentativním prostředí
- příjemná firemní atmosféra
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

Nástup možn