Provozní elektrikář/ka

  • Chrudim

Pracovní místo ( Provozní elektrikář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Obce Ležáků 69, Chrudim III. - vojenské areály Chrudim, Pardubice, Lázně Bohdaneč a Semtín.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností změny po 1 roce na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce.
NÁPLŇ PRÁCE: samostatné provádění oprav elektrických instalací a elektrických zařízení formou výměny, nebo přímé opravy poškozených elektrických zařízení, včetně odzkoušení jejich funkce; provádění oprav a údržby elektrické instalace složitějších strojů; kontrola a opravy přenosných el. zařízení a el. spotřebičů; provádění oprav a montáží vnitřních el. rozvodů, včetně oprav a montáží svítidel a el. zařízení; provádění oprav drobného charakteru v oblasti instalatérské, zámečnické, topenářské a stavební.
POŽADAVKY: vyučení v oboru elektrikář, praxi v oboru min. 3 roky, odbornou způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb., ŘP sk. B - s praxí, zdravotní způsobilost, trestní a občanská bezúhonnost. Odborná způsobilost na VN výhodou.
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, FKSP, 25 dní dovolené, 5 dnů indispozičního volna. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá 8-14hod., e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo provozní elektrikář/ka pro lokalitu Chrudim.