právník/čka města

  • Kyjov

Pracovní místo ( právník/čka města ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Právník/právnička města - vedoucí oddělení
na Odbor organizační a právní Městského úřadu Kyjov
Popis pracovní činnosti: výkon komplexních právních činností v jednotlivých oborech státní správy nebo samosprávy včetně zastupování veřejných zájmů v soudních sporech.
Platové zařazení: tř. 11 dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Termín nástupu: dohodou po ukončení VŘ - pracovní poměr na dobu určitou, zástup za mateřskou dovolenou
Předpoklady a požadavky:
o předpoklady podle § 4 zák. č. 312/2002 Sb. (bezúhonnost, občanství ČR, způsobilost k právním úkonům, ovládání jednacího jazyka, další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem)
o VŠ vzdělání magisterského studijního programu právního směru podmínkou
o výborná znalost nového občanského zákoníku a souvisejících předpisů
o znalost práce s PC - Word, Excel, PowerPoint, Internet
o řidičské oprávnění skupiny B
o vysoké pracovní nasazení
o umění jednat s lidmi (komunikační dovednosti)
o ochota dále se vzdělávat
Požadované doklady:
o Přihláška do výběrového řízení (ke stažení na stránkách města v sekci Volná místa)
o Strukturovaný životopis
o Výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce)
o Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Obálku s výše uvedenými doklady označenou slovy Výběrové řízení - Právník/právnička města NEOTVÍRAT doručte na podatelnu úřadu nebo poštou na adresu: Městský úřad Kyjov, Personální útvar, Masarykovo nám. 30/1, 697 01 Kyjov. Do výběrového řízení budou zařazeny pouze přihlášky doru