OPERÁTOR/-KA OHRAŇOVACÍHO LISU

  • Kotvrdovice

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA OHRAŇOVACÍHO LISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOU/SŠ, obor strojírenství
Náplň práce:
•obsluha ohraňovacího lisu včetně nastavení parametrů stroje a nástrojů
•výroba dle technických výkresů a technologických postupů
•práce na sériových zakázkách
•spolupráce s pracovníky předchozích a navazujících procesů
Požadujeme:
•základy CNC programování
•praxe na ohraňovacích lisech výhodou
•orientace v technických výkresech podmínkou
•manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost
•schopnost aktivní práce v týmu
•ochota učit se novým věcem
•základní znalost práce na PC
•trestní bezúhonnost
Nabízíme:
•zázemí velké stabilní společnosti
•zaměstnání na hlavní pracovní poměr
•smlouva na dobu neurčitou
•možno i pro ženy, případně absolventy, zaměstnance bez praxe zaškolíme
•závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
•20 dní dovolené
•možnost využití SPORT BARU a posilovny v areálu firmy
•vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu
Své životopisy posílejte na e-mail: job@bef.cz nebo volejte na 516 428 255.
Prosíme, aby reagovali jen ti, kteří mají vážný zájem a chtějí pracovat zodpovědně.
Volné místo operátor/-ka ohraňovacího lisu pro lokalitu Kotvrdovice.