Asistent/ka manažera Brno - volná pracovní doba

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent/ka manažera Brno - volná pracovní doba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: sjednávání schůzek pro obchodní zástupce, organizace pracovního dne, administrativa.
Požadujeme: příjemné vystupování, uživatelská práce na PC, zodpovědnost a pečlivost, minimálně SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou, pozitivní přístup k práci, komunikační schopnosti.
Nabízíme: NOVĚ OD ZÁŘÍ GARANCE MINIMÁLNÍ MZDY 24 000,- Kč /měsíc, práci v přátelském kolektivu, , denní úvazek 4 – 8 hodin, možnost volné pracovní doby, volné svátky a víkendy, stravenky, sick days, pobyt na Pálavě nebo v Bulharsku, poloha přímo v centru Brna se snadnou dostupností z vlakového i autobusového nádraží.
V případě zájmu o pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat.
Personální oddělení. E-mail: personalni@amaxsro.cz. Tel.: 544 529 940, AMAX, s.r.o., Orlí 17, Brno 602 00, www.facebook.com/amaxsro, www.amaxsro.cz
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro AMAX, s.r.o., IČO 26312549, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi.Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Volné místo asistent/ka manažera brno - volná pracovní doba pro lokalitu Brno.