Odborný referent/vrchní referent v oddělení pobytu cizinců

  • Brno

Pracovní místo ( Odborný referent/vrchní referent v oddělení pobytu cizinců ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo odborného referenta/vrchního referenta v oddělení pobytu cizinců Jihomoravský kraj

ID služebního místa: 30312770, č.j. MV-2038-2/SP-2017

Obor služby: 31. Vnitřní pořádek a bezpečnost státu

Náplň práce: přepážková a administrativní činnost související s pobytem cizinců na území ČR; správní řízení podle z. č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR; spolupráce s ostatními orgány státní správy a samosprávy.
Místo výkonu služby: Brno
Kvalifikační požadavky: střední s maturitou/vyšší odborné vzdělání
Základní požadavky: svéprávnost, bezúhonnost, pokročilá znalost MS OFFICE výhodou
Minimální požadovaný věk: 18 let
Zdravotní způsobilost: služební místo není vhodné pro OZZ/OZP
Stupeň utajení: vyhrazené
Nezbytné státní občanství ČR: Ano

Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 9. platová třída, zvláštní příplatek podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Pracovní poměr bude uzavřen na dobu neurčitou.

Požadované přílohy:
Žádost o přijetí do služebního poměru; žádost o zařazení na služební místo
Čestné prohlášení o státním občanství
Čestné prohlášení o svéprávnosti
Čestné prohlášení o vzdělání
Čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti
Prohlášení fyzické osoby o svéprávnosti
K žádosti dále žadatel/ka přiloží:
Strukturovaný profesní životopis
Písemnou práci v rozsahu max. dvou normostran na téma Motivace žadatele/žadatelky ve vztahu ke služebnímu mís