Sociální pracovník - metodik

  • Bečváry

Pracovní místo ( Sociální pracovník - metodik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
VŠ vzdělání v oboru sociální práce či v příbuzném oboru dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších zákonů,
bezúhonnost,
zdravotní způsobilost k výkonu práce sociálního pracovníka,
orientace v oblasti standardů kvality sociálních služeb a jejich uvádění do praxe,
znalosti právních předpisů v sociální oblasti,
znalost práce na počítači,
řidičský průkaz sk. B,
schopnost vykonávat sociální šetření,
komunikativnost,
schopnost psychologického a empatického přístupu ke klientům

Pracovní náplní je:
provádí sociálně právní poradenství, analytickou a metodickou činnost v sociálních službách Domova Na Hrádku,
zpracovává a reviduje metodické materiály a standardy kvality sociálních služeb,
poskytuje metodickou pomoc a podporu,
provádí kontrolní činnosti spojené s plněním požadavků SQSS,
vedení depozitních účtů klientů sociální služby,
vedení agendy individuálního plánování

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců, po zapracování na neurčitou,
příjemné prostředí,
platové podmínky dle zákona, včetně příplatků,
možnost vzdělávání v oblasti sociálních služeb,
5 týdnů dovolené,
příspěvek na závodní stravování, wellness pobyty,
nástup od 3. dubna 2017, popř. dle dohody.

První kontakt:
telefonicky: Po - Pá 8-15, Berková Věra Ing., tel.: 321796232
e-mailem: berkova@usphradek.cz - posílejte strukturovaný životopis a motivační dopis
osobně: Červený Hrádek č.p. 45
Volné místo sociální pracovník - metodik pro lokalitu Bečváry.