KNOP-KOVOVÝROBA s.r.o.

BRUSIČ -KA KOVŮ NA HROTOVÉ BRUSCE

Odeslat

Pracovní náplň
*KO: Knop Ivo, e-mail: knop.i@volny.cz, tel.: 775 309 589 - volejte Po - Pá 8 - 18 hod.
SOU ve strojírenském oboru, praxe výhodou, pracovitost.
Nejprve dohoda o provedení práce, poté pracovní smlouva, nástup dle dohody, pracoviště: Chvalíkovice.
Volné místo brusič -ka kovů na hrotové brusce pro lokalitu Chvalíkovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: BRUSIČ -KA KOVŮ NA HROTOVÉ BRUSCE

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KNOP-KOVOVÝROBA s.r.o.
Ulice: Vršůvka 166
Město: Chvalíkovice
PSČ: 747 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivo Knop
E-mail: Ivo Knop

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KNOP-KOVOVÝROBA s.r.o.