Programátor/kodér webových stránek

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Programátor/kodér webových stránek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce :
Požadavky :
- výborná znalost HTML, CSS, JavaScript
- prokazatelné zkušenosti s tvorbou webových stránek, eshopů a prezentací
- spolehlivost, bezúhonnost, aktivní přístup k práci
- znalost anglického jazyka, analytické a technické myšlení
Nabízíme :
- práci na plný pracovní úvazek
- po 3 měsíční zkušební době smlouva na dobu neurčitou
- odpovídající platové ohodnocení
- zázemí moderně vybavené kanceláře v České Lípě
- přátelský kolektiv
- po zaučení možnost částečné práce z domova
Vhodné i pro absolventy, vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.
Vhodné i pro cizince.
V případě zájmu o pracovní pozici pošlete svůj životopis a reference na již vytvořené webové stránky emailem na výše uvedenou adresu.
Místo výkonu práce: Hrnčířská 765, Česká Lípa.
Volné místo programátor/kodér webových stránek pro lokalitu Česká Lípa.