POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI (DPP)

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI (DPP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 (DPP) a:4/10/2017
Nepravidelná pracovní doba 3 - 12 hod./den
Do rekreačního střediska v Palkovicích hledáme na sezónu duben - září 2017 pracovité, kvalitní a spolehlivé PRACOVNÍKY DO KUCHYNĚ, kteří mají zájem o uvedený druh činnosti a jsou schopni pod vedením šéfkuchaře odvádět kvalitní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Pomocnice v kuchyni. Požadujeme: -fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav -aktivní přístup k práci -spolehlivost, zodpovědnost -ochota pracovat ve směnném provozu (možnost dojíždět na směny i o víkendu) Nabízíme: - Náborový příspěvek ve výši 3 000,- Kč! - ...
Lázně Luhačovice, a. s. Luhačovice, Inzerováno před 2 dny

OBCHODNÍ SPECIALISTA/SPECIALISTKA - JUNIOR A16 a:7/12/2017 Jste na startu své kariéry nebo už máte něco za sebou a chcete změnu? Naše společnost nabízí pracovní příležitost těm, kteří se chtějí učit a chtějí na sobě pracovat. Jak bude vypadat Vaše práce - po dobu celých 6 měsíců se budete ...
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

Zedník, pomocný pracovník místo výkonu práce: Brno a okolí, doprava zajištěna práce možná i na dohodu KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem dohodnout schůzku Volné místo zedník, pomocný pracovník pro lokalitu Horní Suchá.
REMAX-stav s.r.o. Horní Suchá, Inzerováno před 2 dny