Hlídač parkoviště

Pracovní místo ( Hlídač parkoviště ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hlídač parkoviště - vzdělání základní. Pracoviště Vyšší Brod, Studánky. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 11.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 775 222 229 p. Pham Duc Cuong.Ověřeno 28.8.2017.
Volné místo hlídač parkoviště pro lokalitu Vyšší Brod.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

DPP - HOTELOVÝ NOČNÍ PORTÝR Náplň práce: pomoc se zavazadly, podpora recepce, úklid okolí + podzemních garáží hotelu, organizace provozu + hlídání parkoviště. Co od vás očekáváme: příjemné vystupování, upravený vzhled, odolnost vůči stresu (práce v noci), dobrý zdravotní ...
STINGO s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

PRACOVNÍK/CE OSTRAHY 12-ti hodinové směny (denní-noční), pracovní úvazek 37,5 hod. týdně, bezúhonnost. Pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo osoby s ID 1. - 3. stupně. Informace na tel. 773 742 379 Volné místo pracovník/ce ostrahy pro lokalitu Boršov nad Vltavou.
PCO - hlídací služba, s.r.o. Boršov nad Vltavou, Inzerováno déle jak týden

PRACOVNÍK/CE KOMPLETACE - OBSLUHA STROJŮ Vyučení není podmínkou, manuální zručnost. Náplň práce: kompletace součástek, obsluha strojů. pracovní doba 37,5 hod/den, nástup ihned. Pracovní pozice určená pro OZP a ID 1. - 3. stupně. Volné místo pracovník/ce kompletace - obsluha strojů pro ...
PCO - hlídací služba, s.r.o. České Budějovice, Inzerováno déle jak týden