Blue bar s.r.o.

Hlídač parkoviště

Odeslat

Pracovní náplň
Hlídač parkoviště - vzdělání základní. Pracoviště Vyšší Brod, Studánky. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Nástup ihned. Mzda 11.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 775 222 229 p. Pham Duc Cuong. Ověřeno 28.8.2017.
Volné místo hlídač parkoviště pro lokalitu Vyšší Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 01. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlídač parkoviště

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Blue bar s.r.o.
Ulice: 89
Město: Vyšší Brod
PSČ: 382 73

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Duc Cuong Pham
Telefon: +420 775 222 229

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Blue bar s.r.o.