SPECIALISTA/-KA OBCHODNÍHO ÚSEKU - NOČNÍ DOPLŇOVÁNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SPECIALISTA/-KA OBCHODNÍHO ÚSEKU - NOČNÍ DOPLŇOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou; nástup 6. 2. 2017 nebo dohodou; pružná pracovní doba; pracoviště HM Tesco Rašínova 1669, 500 02 Hradec Králové
- Náplň práce: koordinace důležitých činností na svém úseku; podílení se na obchodních nebo promočních aktivitách; expert na rutiny, standardy, procedury a ukazatele na svém úseku
- Požadujeme: min. vyučení
- Nabízíme: příspěvek na stravování; rekondiční volna; zaměstnaneckou kartu Clubcard - sleva 10%
- V případě zájmu se dostavte dne 3. 2.2017 od 12:00 hod. na Úřad práce v Hradci Králové na firemní den, který se bude konat v budově B ve 2. podlaží, č. dveří 204
- Kontaktní osoba: Marcela Švancarová, tel. 601 395 071; e-mail: 11006pm@cz.tesco-europe.com; příp. se dostavte kdykoliv na prodejnu - pult informací
Volné místo specialista/-ka obchodního úseku - noční doplňování pro lokalitu Hradec Králové.