SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE V ODDĚLENÍ NEPOJISTRNÝCH SOCIÁLNÍCH DÁVEK

  • Jičín

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE V ODDĚLENÍ NEPOJISTRNÝCH SOCIÁLNÍCH DÁVEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE V ODDĚLENÍ NEPOJISTNÝCH SOCIÁLNÍCH DÁVEK Kontaktního pracoviště Jičín Krajské pobočky ÚP ČR v Hradci Králové.

Úřad práce České republiky, krajská pobočka v Hradci Králové vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 písmeno c) zákona č. 235/2014 Sb., o státní službě.

Hlavní náplň činnosti: zajišťování agendy poskytování dávek osobám se zdravotním postižením, průkazů osob se ZP a sociálních šetření.
Kvalifikační a další požadavky:
a) vzdělání - dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, min. vyšší odborné
b) bezúhonnost
c) výborná znalost práce na PC
d) komunikativnost
e) řidičský průkaz skupiny B

Pracovní podmínky:
Pracovní poměr je na dobu určtou - zástup za rodičovskou dovolenou.
Pružná pracovní doba - plný úvazek.
Předpokládaným dnem nástupu na pracovní místo je 1. února 2017.
Pracovní místo je zařazeno do 9. platové třídy v souladu s platnými předpisy.

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis se strukturovaným
životopisem do 2017 ma e-mailovou adresu: jiri.rada@jc.mpsv.cz a ivana.mazurova@hk.mpsv.cz

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků
může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.
Volné místo sociální pracovník/ce v oddělení nepojistrných sociálních dávek pro lokalitu Jičín.