Asistenti pedagogů

  • Tlumačov

Pracovní místo ( Asistenti pedagogů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oboru pedagogických věd, vítány pracovní zkušenosti v oboru logopedie, psychopedie, somatopedie, komunikační techniky SVPU
Osobnostní předpoklady: schopnost empatie, vč. trvalé analýzy a vyhodnocování vzniklých situací, schopnost správné reakce, ochota přizpůsobit se a vyhovět speciálním potřebám dětí bez osobního hodnocení, pečlivost, obětavost, trpělivost, rozhodnost, důslednost.
Náplň práce: asistence při cílené výchovně vzdělávací činnosti, zaměřené na speciálně pedagogickou péči o děti s poruchami komunikace, autistického spektra, ADHD, příp. kombinovaným postižením. Uplatňování speciálních pedagogických postupů a metod (zejména strukturované učení). Pedagogická asistence při vytváření, rozšiřování a zdokonalování správných návyků a dovedností dětí, rozvíjení jejich zájmových činností.
Volné místo asistenti pedagogů pro lokalitu Tlumačov.