Pracovníci v produkci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Pracovníci v produkci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍCI V PRODUKCI
Nástup možný ihned
POŽADUJEME: středoškolské, vysokoškolské vzdělání; praxe v podobném oboru; schopnost jednat s klienty a dodavateli, stoprocentní spolehlivost, systematická pečlivost; znalost práce na PC, Word, Excel, znalost internetového prostředí a sociálních sítí; řidičský průkaz B - aktivní řidič
NÁPLŇ PRÁCE: organizační činnost spojená s realizací zakázek zaměstnavatele zejména v promo akcích a akcích mimo sídlo zaměstnavatele, práce spojená s filmovou produkcí - zajištění lokací, hereckého castingu, dekorací…; jednání s klienty a vedení dílčích částí projektů, přípravy objednávek, reportingu a smluv; produkční práce, zejména tvorba a vyjednávání výrobních kalkulací, dojednávání cen subdodavatelských činností a dodávek v rámci realizace zakázek pro klienty zaměstnavatele; příprava podkladů, tvorba a úprava textů, návrh a realizace projektů a komplexních reklamních kampaní, kreativní práce na zakázkách zaměstnavatele; vlastní růst ve smyslu studia produkčních a výrobních postupů aplikovaných v marketingových komunikacích; další realizace prací a úkolů dle zadání zadavatele v kontextu dohodnuté náplně práce
NABÍZÍME: zajímavou práci v silné agentuře s dvacetiletou historií a atraktivním portfoliem klientů; perspektivu rozvoje, platové ohodnocení s velkou možností ovlivnění vlastním úsilím; hlavní pracovní poměr (práce na ŽL, externí nebo částečný úvazek není možná). Možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail: hana@motyl.cz
Volné místo pracovníci v produkci pro lokalitu Valašské Meziříčí.