FRISöR KLIER správní s.r.o. Kadeřník/kadeřnice

Kadeřník/kadeřnice

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc.
Hledáme kadeřníky/ce s odhodláním pracovat a vzdělávat se ve svém oboru.
Požadujeme: výuční list v oboru nebo osvědčení rekvalifikace v oboru kadeřník, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování. Vhodné i pro absolventy.
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, následně prodloužení na dobu neurčitou. Pracovní úvazek lze uzavřít od 20 - 40 hodin týdně. Mzda při plném úvazku ve zkušební době 13.400 Kč, následně dle pracovního výkonu 13.400 - 25.000 Kč. Pracovní doba: 9.00 - 21.00 hod.
Zaměstnanecké výhody: hrazená školení, prémiová ohodnocení a další benefity firmy.
Kontakt možný telefonicky od 8:00 - 21:00 hod. nebo osobně na adrese Polská č.p. 1201/1, Olomouc - Kadeřnictví Klier.
Volné místo kadeřník/kadeřnice pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřník/kadeřnice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FRISöR KLIER správní s.r.o.
Ulice: Polská 1201
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Floriánová
E-mail: Kateřina Floriánová
Telefon: +420 588 881 403

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRISÖR KLIER správní s.r.o.