řidič nákladního automobilu - manipulant, (kromě tahačů)

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( řidič nákladního automobilu - manipulant, (kromě tahačů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Jedná se o řízení nákl. automobilu MAN včetně manipulací s nákladem, dohled nad
bezproblémových chodem vozového firemního parku + pomocné práce ve výrobním procesu.
Požadavky: ŘP sk. C, spolehlivost, časová flexibilita, střední odborné vzdělání (vyučen)
Výhoda: oprávnění k řízení vysokozdvižných vozíků + jeřábnický průkaz
Nabízíme: zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké stravování, pracoviště Česká Lípa, mzda aź 24.000,--Kč (16.000,--Kč + 8.000,--Kč pohyblivá složka mzdy)
Nástup do pracovního poměru možný ihned.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: soukupova@valdhans.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k bližšímu výběrovému řízení.
Volné místo řidič nákladního automobilu - manipulant, (kromě tahačů) pro lokalitu Česká Lípa.