AUFEER DESIGN, s.r.o.

Colour & Trim Designer

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Prvotní kontakt: telefonicky: 326 700 494 (8-16 hod., po-pá) nebo emailem: afd@afd.cz

Náplň práce:
- Práce v mezinárodním týmu
- Příprava prezentací
- Práce na téma zadané zákazníkem
- Práce v programech Photoshop, Ilustrator, Alias aj.

Požadujeme:
- Vzdělání v oblasti designu
- Kreativní myšlení
Volné místo colour & trim designer pro lokalitu Mladá Boleslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Colour & Trim Designer

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AUFEER DESIGN, s.r.o.
Město: Mladá Boleslav

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Markéta Pekárnová
E-mail: afd@afd.cz
Telefon: +420 326 700 494

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUFEER DESIGN, s.r.o.