Porodní asistentka

Pracovní místo ( Porodní asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
CZ-ISCO 32220
12 důvodů, proč pracovat pro nás:

-náborový příspěvek až do 20 000,-Kč
-příplatek na znevýhodněné pracoviště ve výši 3 000,-Kč
-směnný příplatek 2 000,-Kč
-velmi dobré mzdové podmínky
-celosvětová asistenční služba pro zaměstnance zdarma - ELA - komplexní anonymní řešení všech ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Věda a výzkum

Další volná místa

ASISTENT/KA PEDAGOGA Střední vzdělání s maturitou a odpovídající pedagogické vzdělání (SŠ, VOŠ nebo VŠ zaměřenou na pedagogiku nebo alespoň kvalifikační kurz pro asistenty pedagoga). Hlásit se telefonicky nebo emailem. Volné místo asistent/ka pedagoga pro lokalitu ...
Základní škola, Liberec, ul. 5. května 64/49, příspěvková organizace Liberec, Inzerováno včera

Odborní asistenti v administrativě Kontakt: emailem nebo telefonicky od 9:00-16:00hod. Zaměs.výhody - prémie Požadavek: velmi dobrá znalost českého jazyka. Volné místo odborní asistenti v administrativě pro lokalitu Praha.
Ing. Michal Koubek Praha, Inzerováno včera

Asistentka ředitele - administrativní pracovnice MÍSTO VÝKONU PRÁCE. Praha 9 - Hloubětín První KONTAKT e-mailem zdenek.honzik@cmbeton.cz nebo telefonicky v pracovní dny 8:00 - 16:00 hod na č.:773652763, kontaktní osoba Ing. Zdeněk Honzík, UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: Jsme zavedená firma v ...
Pražské betonpumpy a doprava s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny