technici přípravy výroby (rozpočtáři)

  • Havířov

Pracovní místo ( technici přípravy výroby (rozpočtáři) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
zpracování cenových nabídek na stavební činnost, obchodních smluv a objednávek technologických postupů pro stavební výrobu
předrealizační příprava staveb (vyjádření správců inženýrských sítí, vstupy na pozemky apod.)
spolupráce s orgány státní správy
Požadavky:
ukončené SŠ nebo VŠ (magisterský nebo bakalářský studijní program) v oborech pozemní stavby, stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství, dopravní stavby
autorizace ČKAIT v některém z výše uvedených oborů (není podmínkou, ale výhodou přijetí)
organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení
aktivní přístup k zadaným úkolů a věcem
ochotu a schopnost trvalého odborného rozvoje
výborní znalost práce s PC (MS Office - zejména Word a Excel
výborná znalost programů CAD a Kros
ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
práci na HPP v trvání 1 roku, se zkuš. dobou 3 měsíce a možností dalšího prodloužení
pracovní dobu 7,5 hod/denně a případnou práci přesčas dle ZP
možnost neustálého odborného růstu
týden dovolené nad rámec ZP (5 týdnů)
příspěvek na penzijní připojištění
stravenky
Zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc, příspěvek zaměstnavatele na stravenky, na penzijní připojištění, možnost odborného růstu
KONTAKT: hlásit se pouze telefonicky od 7.00 hod. do 15.00 hod. nebo e-mailem
Volné místo technici přípravy výroby (rozpočtáři) pro lokalitu Havířov.