metodik/metodička veřejného opatrovnictví oddělení sociální práce, SPO a rodinné

  • Brno

Pracovní místo ( metodik/metodička veřejného opatrovnictví oddělení sociální práce, SPO a rodinné ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitelka Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo
metodik/metodička veřejného opatrovnictví oddělení sociální práce, SPO a rodinné politiky
odboru sociálních věcí
s místem výkonu práce Brno, Žerotínovo nám. 449/3, PSČ 601 82 Brno
Předpoklady a požadavky:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
studijní obor právo
znalosti oboru občanské právo, problematiky veřejného opatrovnictví, kontrolního a správního řádu, sociálního zabezpečení, zákona o krajích a zákona o sociálních službách
praxe ve státní správě a samosprávě vítána
jazykové znalosti vítána znalost cizího jazyka
další dovednosti
dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
samostatnost, důslednost, zodpovědnost
dobré komunikační schopnosti, výborný písemný i slovní projev
ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané znalosti
schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 31. ledna 2017. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání,
Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno.
Všechny požadavky a předpoklady musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.

Kontaktní pracovník - PhDr. Jarmila Bisomová, vedoucí oddělení sociální práce, SPO a rodinné politiky, telefon 541 651 158.
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platn