operátor NC strojů

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( operátor NC strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Suchdol nad Lužnicí;
Do provozovny služeb elektrotechniky hledáme šikovné uchazeče na pozici operátora NC strojů.
Požadujeme:
- základní nebo ukončené SOU, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, orientace v technické dokumentaci, základy PC, praxe s obsluhou NC strojů výhodou
Náplň práce:
- obsluha, seřizování a nastavování ohraňovacích lisů
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr, práce ve stabilní nadnárodní společnosti, finanční ohodnocení na základě praxe a zkušeností, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, těšíme se na Vaše zavolání na telefonním čísle +420 777 432 700 nebo zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu s.hrabakova@nsesolutions.cz.
Volné místo operátor nc strojů pro lokalitu Jindřichův Hradec.