Konzultant aktivní zákaznické linky - Žďár nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Konzultant aktivní zákaznické linky - Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ 20.9.2017 v 10,00 hod. ve velké zasedací místnosti 4. patro, ÚP ČR Žďár nad Sázavou
*Způsob prvního kontaktu: - emailem na uvedenou adresu ., na základě tohoto kontaktu bude sjednána osobní schůzka.
Hledáme uchazeče pro organizování schůzek po telefonu pro naše obchodní zástupce NN (bývalá ING). Nejedná se o prodej po telefonu. Potřebujeme geografický přehled o ČR a orientaci v google kalendáři. Mzda 14 000 Kč + až 17 000 Kč bonus v závislosti na počtu domluvených schůzek.
Vstupní ntenzivní školení probíhá v rámci pracovní doby a na pobočce ve Žďáru.
Smlouva na d. urč. 1 rok, poté prodloužení. Zájem výhradně o dlouhodobou spolupráci.
Požadavky: pečovatelský přístup, chuť do práce, znalost práce s PC
Stravenky, zdravotní volno, odměna za dobrou docházku, odměna při pracovních a životních výročích, možnost volby poměru fixní a variabilní složky mzdy, firemní akce, výhodné zaměstnanecké tarify na volání
Volné místo konzultant aktivní zákaznické linky - žďár nad sázavou pro lokalitu Žďár nad Sázavou.