Pracovník v sociálních službách (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vzdělání v oboru nebo kvalifikační akreditovaný kurz MPSV pro pracovníky v sociálních službách výhodou, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost + zdravotní průkaz, zkušenost s prací se seniory vítána, kladný vztah k seniorům, vstřícnost, trpělivost, zodpovědnost, aktivní přístup, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.

Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou s nástupem od 1.3.2017.

Své životopisy s motivační dopisem zasílejte do 22.1.2017 na uvedenou e-mailovou adresu nebo osobně či písemně na adresu Sociální služby města České Lípy, p.o., Školní 2213, 470 01 Česká Lípa

Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení, které proběhne dne 24.1.2017 od 8:30 hodin na adrese Školní 2213, Česká Lípa (vchod z ulice Severní).
Volné místo pracovník v sociálních službách (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) pro lokalitu Česká Lípa.