Asistenti prodeje v PetCenter

  • Říčany

Pracovní místo ( Asistenti prodeje v PetCenter ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště:
- Černokostelecká 2555/22a, Říčany, 251 01

Prvotní kontakt:
- E-mail: kariera@petcenter.cz

Upřesňující údaje:
- Jsme PetCenter, největší síť chovatelských potřeb v Čechách. Víme, co mazlíčci potřebují, a chceme pomáhat našim zákazníkům, aby dělali svým mazlíčkům radost.
Jsi zvířecí fanda? Hledáš práci, která bude tvým koníčkem?Napiš nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Tě naučíme.

Jaká bude Tvoje náplň práce?
- Aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
- Odborné poradenství zákazníkům
- Práce na prodejně, udržování čistoty a doplňování zboží
- Péče o zvířecí kolektiv - krmení dobrotami, zajištění pitného režimu a úklid domečků

Co Ti nabízíme?
- Práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti - jistota práce
- Kolektiv nadšenců se stejným zájmem
- Možnost kariérního růstu (z prodejny až na oblastního manažera)
- Zaměstanecké benefity - slevy na produkty, stravenky, finanční bonusy, motivační soutěže
- Zvyšování znalostí v oboru formou odborných interních školení (certifikované kurzy)
- Fajn zvířecí spolupracovníky - mazlení povoleno
- Nástup možný ihned/dohodou
- Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance:
- Kladný vztah ke zvířatům, zájem o chovatelství
- Vstřícný přístup k zákazníkům a ochota poradit
- Dobré komunikační schopnosti
- Nadšení pro práci, energii a ochotu pracovat v týmu
- Zodpovědnost, férové jednání a loajalitu
- Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody:
- Možnost dalšího vzdělávání
- Sleva na pr