PŘEJÍMACÍ TECHNIK V AUTO-PNEU SERVISU

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PŘEJÍMACÍ TECHNIK V AUTO-PNEU SERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem telefonicky domluvit schůzku.
Pracovní doba: základní prac. doba je cca 7-17 hod
Požadavky:
* SŠ vzdělání technického, nejlépe automobilního směru, případně vyučen v oboru automechanik či příbuzném oboru
* praxe v autoservisu na pozici přejímací technik velkou výhodou
* zkušenosti s maloobchodním prodejem vítány
* zkušenosti se skladovým hospodářstvím vítány
* příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti
* řidičský průkaz sk. B
* schopnost práce na PC (MS Office, skladové hospodářství)
* časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem
* trestní bezúhonnost

Nabízíme:
* zázemí velké a stabilní společnosti
* odpovědnou a zajímavou práci
* stravenky, možnost nákupu zboží za výhodné ceny a další benefity
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po zapracování)
* mzda závislá na výkonu: 16 až 30 tisíc Kč
Volné místo přejímací technik v auto-pneu servisu pro lokalitu Karlovy Vary.