BLAUKOM CZ s.r.o.

Elektromontér/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadovaná profese: Elektromontér/ka
Pracovní náplň: Výroba rozvaděčů a provádění elektroinstalačních prací na zařízení.
Požadujeme: Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: Náborový příspěvek ve výši 15000,-Kč. Práci v české společnosti, realizaci zakázek v celé EU, možnost čerpání firemních benefitů, nadstandardní prémiové ohodnocení, osobní podpora při zaškolení, rozšíření znalostí v oboru elektro, získání, obnovení, popř. rozšíření § vyhlášky 50/1978 Sb., v platném znění zdarma. Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Možnost zapojení do výuky cizích jazyků. Místo výkonu práce Jevíčko.
Volné místo elektromontér/ka pro lokalitu Jevíčko.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektromontér/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Elektrotechnika a technika
Pozici nabízí: BLAUKOM CZ s.r.o.
Ulice: Luční 228
Město: Jevíčko
PSČ: 569 43

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Halbrštát
E-mail: Ing. Jiří Halbrštát
Telefon: +420 775 499 076

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BLAUKOM CZ s.r.o.