Pracovník v sociálních službách

  • Krnov

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Krnov
Charakteristika práce:
Terénní služba poskytovaná v pracovní dny mezi 8.00 - 18.00 hod. (pracovní doba 37,5 hod. týdně rozvržena s ohledem na potřeby klientů), o víkendech mezi 8.00 - 16.00hod; individuální práce s uživateli služby zaměřená na oblast bydlení, stravování, hospodaření, vyřizování běžných záležitostí, využívání dostupných služeb a informačních zdrojů a také na komunikaci s okolím, aby mohli bydlet dle svých představ ve svých bytech.

P r a c o v i š t ě : Bruntál, Krnov

Požadujeme:
odbornost dle požadavků zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, §116, odst. 5, písmeno b);
trestní bezúhonnost;
osobnostní předpoklady: trpělivý, důsledný a zodpovědný přístup k práci, ovládání umění komunikace, úcta k pravidlům etiky, empatie, samostatnost a schopnost efektivního plánování času, flexibilita, průvodcovský přístup;
další dovednosti: ovládání PC, především aplikací Microsoft Office (MS Word, MS Excel), orientace na Internetu.

Nabízíme:
zajímavou a smysluplnou práci s lidmi;
práci v dobrém kolektivu;
zázemí křesťanské organizace;
osobní růst, možnost dalšího prohlubování vzdělání;
základní mzda 15 500 Kč + osobní ohodnocení po zkušební době

Předpokládaný nástup: k 1. 3. 2017

Motivační dopis a životopis zasílejte na e-mail r.skulinova@sdk.cz nebo na adresu: NOE Krnov, Bruntál, Hlubčická 8-10, Krnov, a to do 1. 2. 2017. Do předmětu emailu prosím uveďte VŘ NOE Krnov, Bruntál.
Na základě těchto zaslaných dokumentů budou nejlépe vyhovující uchazeči zařazeni k ústnímu pohovoru, který proběhne 7. února 2017, 9,00h. P