Elektromechanici

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Elektromechanici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ROBE lighting s. r. o. Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení, hledá kandidáty na pozici:
Elektromechanici – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!
POŽADUJEME: ÚSV elektro, vyhláška 50. Manuální zručnost, schopnost týmové práce a ochotu učit se
NÁPLŇ PRÁCE: Elektrická a mechanická montáž zařízení (drobná mechanika)
NABÍZÍME: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti . Motivující finanční ohodnocení .
Firemní mobilní tarif pro členy rodiny, závodní stravování, firemní akce a další benefity
Nástup březen 2017. Náborový příspěvek 5 tis. Kč, vyplacený po zkušební době.
Pracovní smlouva 1 rok.
PRVNÍ KONTAKT: Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu personalni@robe.cz
Volné místo elektromechanici pro lokalitu Valašské Meziříčí.