Zedník

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Zedník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme zedníka - pozemní stavby
charakter staveb - rodinné domy a jiné.
Místo výkonu práce Česká Lípa a okolí.
Pracovní doba od 7 hod do 16 hod
Nabízíme plat od 22.000 hrubého dle šikovnosti a výkonu staveb.
Možnost týdenních záloh při 100% docházce.
Výplata 5.den v měsíci.
Pracovní oděv a pomůcky samozřejmostí.

Požadujeme vyučeni nebo praxi v oboru

U společnosti Stavimdomy cz naleznete práci v menší firmě se stabilním zázemím / práce po celý rok /Pracujeme na zajímavých stavbách s důrazem na kvalitu a dodržování technologií.
Zakládáme si na férovém jednání a lidském přístupu.

1. kontakt prosím telefonicky nebo emailem, nedostavovat se na provozovnu
Volné místo zedník pro lokalitu Česká Lípa.