referentka zákaznické kanceláře

  • Žatec

Pracovní místo ( referentka zákaznické kanceláře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Oblouková č.p. 227
438 01 Žatec 1
náplň práce: obsluha klientů na přepážce pojišťovny, administrativní činnost, péče o kmen stávajících klientů v daném regionu, vyhledávání nových akvizic
-požadujeme: pracovitost, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost a profesionální přístup k práci
-znalost nebo praxe z pojišťovnictví výhodou!
-nabízíme: fixní plat + motivační provize z prodeje, služební telefon, profesionální vzdělání a rozvoj
- pracovní doba: pondělí - čvrtek
kontakt: zašlete svůj životopis na email: michal_pivec@generali.cz
Volné místo referentka zákaznické kanceláře pro lokalitu Žatec.