VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODBORU A SPRÁVY MAJETKU MĚSTA

  • Hodkovice nad Mohelkou

Pracovní místo ( VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODBORU A SPRÁVY MAJETKU MĚSTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zákonné předpoklady: předpoklady pro úředníka
Požadavky: znalost právních předpisů týkajících se účetnictví, orientace v daňové problematice, velmi dobrá znalost práce na PC - MS Office, znalost práce v programu GINIS
Hrubá měsíční mzda: 15 780 Kč až 23 730 Kč + osobní ohodnocení a příplatek za vedení
Další informace uvedeny v Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na www.hodkovicenm.cz
Zaměstnanecké výhody: Sociální fond, stravenky
Je NUTNÉ PODAT PŘIHLÁŠKU do výběrového řízení do 30. 1. 2016 do 9.00 hod.
Náležitosti přihlášky přesně stanoveny v Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na www.hodkovicenm.cz
Volné místo vedoucí ekonomického odboru a správy majetku města pro lokalitu Hodkovice nad Mohelkou.