Servisní technik mobilních telefonů a elektroniky

  • Karviná

Pracovní místo ( Servisní technik mobilních telefonů a elektroniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Opravna a prodejna použitého zboží hledá člena týmu na pozici servisniho technika.
Náplň práce:
* Realizace servisních oprav mobilních telefonů , tabletů , notebooků a elektroniky
* Technické poradenství a podpora prodejny
* Komunikace se zákazníky a příjem zboží k opravám
* Komplexní zajištění chodu servisního místa
Nabízíme:
* Nadstandardní platové ohodnocení dle dosahovaných výsledků
* Slevy na sortiment
* Práce v mladém kolektivu
* Technické zázemí pro provádění oprav
* Benefity : 13 plat, premie, pružnou pracovní dobu
* Pracoviště v centru Karviné
Požadujeme:
* Zkušenosti s pájením mikropájkou a horkým vzduchem (vítána znalost práce s SMD a mBGA)
* Základní znalost AJ (orientace v servisních manuálech)
* Odolnost proti stresu
* Chuť trvale se učit novým poznatkům
* Svědomitost a pečlivost
* Zkušenosti v oboru oprav mobilních telefonů velkou výhodou
Benefity: 13.plat, premie, Sleva na firemní výrobky, Firemní akce
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda
Pozice je vhodná pro absolventy.
Volné místo servisní technik mobilních telefonů a elektroniky pro lokalitu Karviná.