MONTÁŽNÍK/CE LABELINGU V ČISTÝCH PROSTORECH

  • Liberec

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍK/CE LABELINGU V ČISTÝCH PROSTORECH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MICONEX s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost působící v polovodičovém průmyslu. Montážní labeling dělník bude působit v týmu realizujícím zakázkovou výrobu zařízení určeného pro zahraniční trhy.
Náplň práce:
• značení trubek štítky určujícími směr průtoku
• určení druhu média, které bude trubkou protékat
• tisk štítků pro trubky a komponenty
Nabízíme:
• zajímavá práce v čistém a bezprašném prostředí
• práce ve dvousměnném provozu - 7,75 hod/den (PO-PÁ) - ranní/odpolední směny
• zajímavé mzdové ohodnocení, ucelený systém zaměstnaneckých benefitů
• možnost osobního rozvoje
• pozice vhodná spíše pro ženy
Požadujeme:
• vyučen v technickém oboru výhodou
• orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
• uživatelská znalost PC podmínkou
• jazykové znalosti vítány, nejsou podmínkou
• manuální zručnost, fyzickou zdatnost, pečlivost, flexibilitu, týmový duch
Místo výkonu práce:
Liberec
Datum nástupu:
Ihned / dohodou
Prosíme kandidáty o zaslání životopisu na e-mail.
Volné místo montážník/ce labelingu v čistých prostorech pro lokalitu Liberec.