Technik oprav počítačových serverů - vhodné i pro absolventy

  • Brno

Pracovní místo ( Technik oprav počítačových serverů - vhodné i pro absolventy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Wistron InfoComm (Czech), s.r.o. zabývající se výrobou výpočetní techniky a spotřební elektroniky,hlédá do svého týmu člověka, jehož zálibou jsou počítače, na pozici Technik počítačových serverů.

Náplň práce:
-Analýza chyb u serverových počítačových sestav
*identifikace vadné komponenty a její výměna
*evidence záznamů o problémech do databáze
-Informování relevantních oddělení o problémech,které se vyskytly
-Následování instrukcí managementu a okamžitá pomoc při řešení problémů,jejichž vyřešení je důležité pro společnost

Požadujeme:
-SŠ vzdělání elektrotechnického směru
-Základní znalost MS Office Excel
-Základy správy MS Windows
-Znalost GNU/Linux-výhodou
-Vyhláška č.50/1978 sb. §5-v případě neplatnosti zajistíme proškolení
-Anglický jazyk výhodou
-Samostanost,flexibilita a chuť učit se novým věcem
-Nástup ihned,případně dle domluvy

Nabízíme:
-Práci v přátelském kolektivu stabilní nadnárodní společnosti
-Možnost dalšího vzdělávání a růstu
-Moderní pracovní prostředí
-Smlouvu na 1rok s možností prodloužení
-25 dnů dovolené (a další den navíc po 5 letech a po 8 letech práce ve společnosti)
Zaměstnanecké benefity–stravenky,Flexi Passy, MultiSport karty,firemní posilovna,jazykové kurzy,Sick day,firemní akce pro zaměstnance

Své životopisy posílejte na adresu blanka_jelinkova@wistro
Volné místo technik oprav počítačových serverů - vhodné i pro absolventy pro lokalitu Brno.