SPECIALISTA/-KA PRO INFORMAČNÍ SYSTÉMY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SPECIALISTA/-KA PRO INFORMAČNÍ SYSTÉMY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, s možností nástupu ihned nebo dle dohody
- Náplň: správa informačních systémů, správa dokumentace k informačnímu systému,
správa MSSQL, jednání s dodavateli informačních systémů, vytváření tiskových sestav a formulářů;
podpora uživatelů, možnost spolupráce na interním rozvoji informačních systémů.
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání v oblasti informačních technologií;
praxe min. 2 roky v IT, zkušenost s informačním systémem výrobní společnosti (výhodou IS QI);
výhodou - znalost programování C#, Delphi, T-SQL,schopnost tvorby skriptů,
AJ minimálně na úrovni pro studium odborné literatury,
ochota trvalého vzdělávání v oblasti nových technologií, řidičský průkaz skupiny B.
-Nabízíme: zodpovědnou a perspektivní práci v oboru medical ve stabilní české společnosti,
dobrý pocit z osobního podílu na zajímavé, společensky přínosné práci, přímou zpětnou vazbu k vykonávané práci formou měsíčního hodnocení,když se daří firmě, daří se i jejím lidem - pololetní a roční odměny, fajn kolektiv a společné akce (volejbalový tým, bowling, vánoční večírky).
Záleží nám na zdraví našich lidí, proto máme již několik let k dispozici:
3 dny sick days a pružnou pracovní dobu, dny dovolené navíc za odpracované roky,
pravidelný čtvrtletní relaxační příspěvek (720 Kč),1x týdně možnost výběru zdravé stravy v rámci obědů;
pravidelně obhajovaný program Bezpečný podnik a Zdraví podporující podnik.
-Kontakt: V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu katerina.smolikova@ellacs.eu nebo telefonicky 495 279 147
Volné místo specialista/-ka pro informač