ŘIDIČ PRO KUCHYŇ

  • Šumperk

Pracovní místo ( ŘIDIČ PRO KUCHYŇ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Rozvoz stravy, pomocné práce v kuchyni (expedice stravy, mytí nádobí..)

Požadujeme:
- Vzdělání: minimálně SO (výuční list).
- Platné řidičské oprávnění sk. C.
- Profesní průkaz + karta řidiče.
- Zdravotní způsobilost (zdravotní průkaz).
- Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
- Pracovní poměr na plný pracovní úvazek

Mzdové a pracovní podmínky:
- Nástupní mzda od 15 000,- Kč + příplatky, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení.
- Nepřetržitý provoz (pracovní směna 8 hodin, směnný provoz včetně víkendů).

Benefity:
- Motivační pobídky a nadstandardní zaměstnanecký bonusový systém společnosti (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc….).

Termín nástupu:
- Ihned (případně dle dohody).

Kontakt
V pracovní dny výhradně v době od 10.00 hod do 13.00 hod - vedoucí kuchyně paní Jana Pipeková, tel.: +420 583 335 121, 724 025 487, e-mail: jana.pipekova@nemocnicesumperk.cz
Volné místo řidič pro kuchyň pro lokalitu Šumperk.