Konzultant/analytik IS - oblast finance, účetnictví

  • Tábor

Pracovní místo ( Konzultant/analytik IS - oblast finance, účetnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis činnosti:
Řešení incidentů podpory informačního systému QAD v oblasti účetnictví a financí
Komunikace se zákazníky (částečně v angličtině)
Reklamace problémů zahraniční dodavatelské firmě a spolupráce při jejich debugování a řešení (anglicky)
Analýza programových úprav systému dle požadavků zákazníků v oblasti účetnictví a financí v IS QAD
Testování programových úprav systému dle požadavků zákazníků v oblasti účetnictví a financí v IS QAD
Konzultace u zákazníků v oblasti účetnictví a financí v IS QAD
Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání, obor vzdělání: Ekonomické, Finanční
Znalost podvojného účetnictví
Angličtina slovem i písmem - pokročilá znalost
Znalost Word, Excel
Orientace v IT
Komunikační schopnosti
Analytické schopnosti
Loajalita
Řidičský průkaz skupiny B
Další znalosti výhodou:
ERP systémy, Linux, C#, SVN, SQL
Nabízíme:
Zázemí a stabilitu střední společnosti
Osvojení a práci se SW produktem světové třídy (www.qad.com)
Motivující finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování
Notebook, mobilní telefon
Zodpovědnou, samostatnou práci
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Příjemný a stálý kolektiv
Kontakt: emailem.
Volné místo konzultant/analytik is - oblast finance, účetnictví pro lokalitu Tábor.