KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o.

Tesař

Odeslat

Pracovní náplň
TESAŘ - vyuč. v oboru, schopnost samostatné práce, spolehlivost
Volné místo tesař pro lokalitu Hostinné.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tesař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o.
Město: Hostinné

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Roubal
E-mail: Martin Roubal
Telefon: +420 732 864 240

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o.