Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace

Lékař/ka - gynekolog

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání VŠ, lékař s atestací v oboru, popř. v přípravě na atestaci s kmenem, odborná způsobilost k výkonu zdrav. povolání lékaře v ČR, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost dle zák. č. 95/2004 Sb., popř. ze státu, kde uchazeč posledních 6 měsíců pobýval, licence z ČLK
Popis práce: PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, mzda dle odborné způsobilosti a délky praxe
Zaměstnavatel nabízí: dobré pracovní podmínky, možnost dalšího vzdělávání, 5 týdnů řádné dovolené, příspěvek z FKSP na stravování, mzda dle praxe
Kontakt: MUDr. Josef Eim, tel: 517 315 320, e-mail: eim@nemvy.cz 7-15:30 hod
Volné místo lékař/ka - gynekolog pro lokalitu Vyškov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/ka - gynekolog

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace
Ulice: Purkyňova 235
Město: Vyškov
PSČ: 682 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Josef Eim

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace